Zápisy apod.

Zápis  z  18. schůzky Žákovského parlamentu z  4. března 2020

Přítomni: 4.A, 4.B, 5.A, 6.A, 6.B, 6.C, 7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B  Mgr. Hana Kuříková

Nepřítomni: P. Dvořáková, J. Vejvoda, J. Máslo, E. Kristanová, A. Lenfeldová, L. Novotný, N. Svobodová

Program:

  1. Plánované akce.
  2. Diskuse.
  3. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Příští schůzka se bude konat 1.dubna  2020 od 13:05 hodin na budově C v učebně jazyků.

Zapsala: Hana Kuříková


Zápis  ze  17. schůzky Žákovského parlamentu z  5. února 2020

Přítomni: 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A,7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B  Mgr. Hana Kuříková

Nepřítomni: P. Dvořáková, P. Vondra, Z. Erbanová, J. Brzák, M. Brokeš, T. Kolbová

Hosté: Mgr. Jaroslav Sogel

Program:

  1. Charitativní akce Sněhuláci pro Afriku.
  2. Badatelský klub
  3. Plánované akce.
  4. Diskuse.
  5. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Příští schůzka se bude konat 4. března  2020 od 13:05 hodin na budově C v učebně jazyků.

Zapsala: Hana Kuříková


Zápis  z 16. schůzky Žákovského parlamentu z  15. ledna 2020

Přítomni: 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A,7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B  Mgr. Hana Kuříková

Nepřítomni: P. Vondra, T. Kolbová,

Hosté: Mgr. Jaroslav Sogel

Program:

  1. Charitativní akce Sněhuláci pro Afriku.
  2. Řídíme se pravidly- skupinová práce.
  3. Diskuse.
  4. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Příští schůzka se bude konat 5. února 2020 od 13:05 hodin na budově C v učebně jazyků.

Zapsala: Hana Kuříková


Zápis z 15. schůzky Žákovského parlamentu z 8. ledna 2020

Přítomni: 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A,7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B Mgr. Hana Kuříková

Nepřítomni: J. Vejvoda, P. Vondra, M. Janovská, D. Kocián

Hosté: Mgr. Jaroslav Sogel

Program:

  1. Charitativní akce Sněhuláci pro Afriku.
  2. Má škola smysl? - pracovní list
  3. Diskuse.
  4. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Příští schůzka se bude konat 15. ledna 2020 od 13:00 hodin.  

Zapsala: Hana Kuříková


Zápis  z 14. schůzky Žákovského parlamentu z  18. prosince  2019

Přítomni: 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A,7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B  Mgr. Hana Kuříková

Nepřítomni:  E. Bukajová, J. Blažej

Program:

  1. Příprava prodejního stánku, občerstvení a výzdoba tříd.
  2. Vánoční jarmark a dílničky.
  3. Poděkování za přípravu vánočního jarmarku.

Příští   schůzka se bude konat ve středu 8. ledna 2020 na budově C od 13:05 hodin v učebně jazyků.

Zapsala: Hana Kuříková


Zápis  z 13. schůzky Žákovského parlamentu z  11. prosince  2019

Přítomni: 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A,7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B  Mgr. Hana Kuříková

Nepřítomni: A. Petrželová, E. Pyciaková, Z. Erbanová

Program:

  1. Vánoční posezení.
  2. Vánoční jarmark.
  3. Diskuse.
  4. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Příští schůzka se bude konat 18. prosince 2019 od 13:00 hodin.    

Zapsala: Hana Kuříková


Zápis  z 12. schůzky Žákovského parlamentu ze 4. prosince  2019

Přítomni: 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A,7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B  Mgr. Hana Kuříková

Nepřítomni:  M. Brokeš, A. Nová, L. Novotný, J. Brzák, J. Vejvoda, A. Lenfeldová,

Program:

  1. Pavouk- aktivita.
  2. Vánoční jarmark a plánované akce.
  3. Diskuse.
  4. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Příští   schůzka se bude konat ve středu 11. prosince 2019 na budově C od 13:05 hodin v kuchyňce.

Zapsala: Hana Kuříková


Zápis  z 11. schůzky Žákovského parlamentu z 27. listopadu  2019

Přítomni: 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A,7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B  Mgr. Hana Kuříková

Nepřítomni:  M. Brokeš, A. Nová

Hosté: Mgr. Jaroslav Sogel

Program:

  1. Místa a nástroje demokracie
  2. Plánované akce.
  3. Diskuse.
  4. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Příští   schůzka se bude konat ve středu 4. prosince 2019 na budově C od 13:05 hodin v učebně jazyků.

Zapsala: Hana Kuříková


Zápis  z  10. schůzky Žákovského parlamentu z 20. listopadu  2019

Přítomni: 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A,7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B  Mgr. Hana Kuříková

Nepřítomni:  P. Dvořáková, J. Brzák, E. Kristanová, Z. Erbanová

Program:

  1. Jaká je naše škola?
  2. Plánované akce.
  3. Diskuse.
  4. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Příští   schůzka se bude konat ve středu 27. listopadu 2019 na budově C od 13:05 hodin v učebně jazyků.

Zapsala: Hana Kuříková


Zápis  z  9. schůzky Žákovského parlamentu z 13. listopadu  2019

Přítomni: 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A,7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B  Mgr. Hana Kuříková

Nepřítomni:  P. Vondra, P. Chuťka, E. Dianová, D. Kocián

Hosté: Mgr. Jaroslav Sogel

Program:

  1. Sametová revoluce.
  2. Co je demokracie?
  3. Diskuse.
  4. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Příští  schůzka se bude konat ve středu 20. listopadu 2019 na budově C od 13:05 hodin v učebně jazyků.

Zapsala: Hana Kuříková


Zápis z 8. schůzky Žákovského parlamentu z 6. listopadu 2019

Přítomni: 4.A, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A,7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B, Mgr. Hana Kuříková

Nepřítomni: E. Pyciaková, E. Dianová, J. Brzák

Hosté: Mgr. Jaroslav Sogel

Program:

  1. Losování výherců sběrové soutěže.
  2. Jak mě vidí druzí.
  3. Diskuse.
  4. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Příští schůzka se bude konat ve středu 13. listopadu 2019 na budově C od 13:05 hodin v učebně jazyků.

Zapsala: Hana Kuříková


Zápis ze 7. schůzky Žákovského parlamentu z 23. října 2019

Přítomni: 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A,7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B, Mgr. Hana Kuříková

Nepřítomni: D. Kocián, D. Stehno, L. Novotný, J. Brzák, A. Nová, P. Chuťka

Hosté: Mgr. Jaroslav Sogel

Program:

  1. Preventivní program “Buď safe online“ - hodnocení.
  2. Jak se vidím já.
  3. Diskuse.
  4. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Příští  schůzka se bude konat ve středu 6. listopadu 2019 na budově C od 13:05 hodin v učebně jazyků.

Zapsala: Hana Kuříková


Zápis z 6. schůzky Žákovského parlamentu z 16. října 2019

Přítomni: 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A,7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B Mgr. Hana Kuříková

Program:

  1. Preventivní program“Buď safe online“.
  2. Připomínky ke stravování.
  3. Co bychom chtěli zlepšit ve škole?
  4. Diskuse.
  5. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Příští schůzka se bude konat ve středu 23. října 2019 na budově C od 13:05 hodin v učebně jazyků.

Zapsala: Hana Kuříková


Zápis  z  5. schůzky Žákovského parlamentu z 9. října 2019

Přítomni: 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A,7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B  Mgr. Hana Kuříková

Hosté: Mgr. Jaroslav Sogel

Program:

  1. Plánované akce.
  2. Školní časopis.
  3. Jaký jsem?
  4. Diskuse.
  5. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Příští schůzka se bude konat ve středu 16. října 2019 na budově C od 13:05 hodin v učebně jazyků.

Zapsala: Hana Kuříková


Zápis  z  4. schůzky Žákovského parlamentu z 2. října 2019

Přítomni: 4.A, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A,7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B  Mgr. Hana Kuříková

Nepřítomni:  E. Pyciaková, E. Dianová, L. Novotný, J. Brzák, A. Morávková, J. Vejvoda,

Program:

  1. Aktivity na seznámení a komunikaci- můj čtyřlístek.
  2. Hodnocení projektu.
  3.  Diskuse.
  4. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Příští schůzka se bude konat ve středu 9. října 2019 na budově C od 13:05 hodin v učebně jazyků.

Zapsala: Hana Kuříková


Zápis  z  3. schůzky Žákovského parlamentu z 25. září 2019

Přítomni: 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A,7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B  Mgr. Hana Kuříková

Nepřítomni:  L. Novotný, J. Vejvoda, N. Svobodová

Hosté: Mgr. Jaroslav Sogel, Mgr. Petra Mejvaldová

Program:

  1. Rozdělujeme funkce-pracovní list.
  2. Volba členů do jednotlivých funkcí.
  3. Projekt ke sté oslavě vzniku české školy v Hostinném“ Jak chodili do školy moji pra(pra)rodiče?“
  4. Diskuse.
  5. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Příští schůzka se bude konat ve středu 2. října 2019 na budově C od 13:05 hodin v učebně jazyků.

Zapsala: Hana Kuříková

Žákovský parlament ve školním roce 2019/2020 pracuje ve složení:

Předseda: D. Stehno

Místopředseda: A. Nová

Sportovní referent: J. Brzák, P. Vondra

Zapisovatel: N.  Švecová, E. Bukajová

Nástěnkáři: E. Pyciaková, E. Dianová, D. Karásek, A. Polanská

Fotograf: P. Vondra, T. Řeháková


Zápis  z 2. schůzky Žákovského parlamentu z 18. září 2019

Přítomni: 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A,7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B  Mgr. Hana Kuříková

Nepřítomni: L. Novotný, P. Dvořáková, D. Stehno, D. Karásek, A. Polanská, T. Kolbová

Hosté: Mgr. Jaroslav Sogel

Program:

  1. Cíle a stanovy ŽP.
  2. Vytvoření a schválení pravidel chování v ŽP.
  3. Popis a kresba ideálního člena ŽP.
  4. Diskuse.
  5. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Příští schůzka se bude konat ve středu 25. září 2019 na budově C od 13:05 hodin v učebně jazyků.

Zapsala: Hana Kuříková


Zápis  z 1. schůzky Žákovského parlamentu z 11. září 2019

Přítomni: 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A,7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B  Mgr. Hana Kuříková

Nepřítomni: P. Dvořáková, L. Novotný, P. Chuťka

Hosté: Mgr. Jaroslav Sogel

Program:

  1. Přivítání a vzájemné představení členů žákovského parlamentu.
  2. Seznámení s činností parlamentu a pravidly.
  3. Projekty, charitativní akce a soutěže.
  4. Diskuse.
  5. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Příští schůzka se bude konat ve středu 18. října 2019 na budově C od 13:05 hodin v učebně jazyků.

Zapsala: Hana Kuříková


Školní rok 2018/2019


Zápis z 11. schůzky Žákovského parlamentu konané dne 12. června 2019

Přítomni: 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B, Mgr. Hana Kuříková

Nepřítomni:  J. Brzák, J. Máslo, B. Kvíčalová, J. Hlaváček, D. Jánošíková

  1. Hodnocení školního roku 2018/2019 členy žákovského parlamentu.
  2. Zhodnocení nejdůležitějších aktivit během roku- vánoční jarmark, charitativní akce, dětský den pro 1. stupeň.
  3. Vyhodnocení spolupráce s vedením školy, s třídními učiteli i netřídními, mezi třídami.
  4. Poděkování za sběr plastových víček, papíru a hliníkových obalů.
  5. Poděkování za práci v žákovském parlamentu.
  6. Malé občerstvení v cukrárně. 
  7. Závěr a rozloučení.

Zapsala: Hana Kuříková


Zápis z 10. schůzky Žákovského parlamentu z 15. května 2019

Přítomni: 4.B, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B,7.B, 8.B, 9.A, 9.B, Mgr.Hana Kuříková

Nepřítomni:  M. Janovská, D. Kocián, K. Svrčková, B. Kvíčalová, J. Hlaváček, J. Čičák, J. Soukup, J. Mikšovský, J. Brzák

Hosté: Mgr. Jaroslav Sogel

Program:

  1. Plánované akce.
  2. Diskuse.
  3. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Příští schůzka se bude konat ve středu 12. června 2019 v cukrárně C od 13:15 hodin (sraz před budovou C ve 13:10 hodin).

Zapsala: Hana Kuříková


Zápis z  9. schůzky Žákovského parlamentu z  30. dubna  2019

Přítomni:  4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B,7.A,7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B, Mgr.Hana Kuříková

Nepřítomni: F. Tamáši, M. Janovská, D. Kocián, O. Jiruš, N. Svobodová, M. Šmíd, T. Šimková, P. Křivánková, L. Kollárová

Hosté:Mgr. Jaroslav Sogel, M. Voňka

Program:

  1. Plánované akce Krkonošského gymnázia a SOŠ.
  2. Losování výherců sběrové soutěže.
  3. Diskuse.
  4. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Příští schůzka se bude konat ve středu 15. května 2019 na budově C od 13:10 hodin v učebně jazyků. 

Zapsala: Hana Kuříková


Zápis z  8. schůzky Žákovského parlamentu ze  17. dubna  2019

Přítomni:  4.A, 4.B, 5.A, 5.B,5.C, 6.A, 6.B,7.A,7.B, 8.A,8.B, 9.A, 9.B,Mgr.Hana Kuříková

Nepřítomni: M. Rambousková, J. Brzák, F. Tamáši, D. Jánošíková, M. Drgáč, L. Kollárová, B. Kvíčalová, B. Pulpánová, D. Stehno, N. Svobodová

Hosté:Mgr. Jaroslav Sogel

Program:

  1. Plánované akce.
  2. Diskuse.
  3. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Příští schůzka se bude konat ve středu 15. května 2019 na budově C od 13:10 hodin v učebně jazyků. 

Zapsala: Hana Kuříková


Zápis z 7. schůzky Žákovského parlamentu z 20. března 2019

Přítomni: 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B,7.A,7.B, 8.A,8.B, 9.A, 9.B, Mgr. Hana Kuříková

Nepřítomni: V. Gezová, F. Tamáši, N. Svobodová, O. Jiruš, J. Mikšovský, L. Kollárová, P. Křivánková

Hosté: Mgr. Jaroslav Sogel

Program:

  1. Plánované akce.
  2. Diskuse.
  3. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Příští schůzka se bude konat ve středu 17. dubna 2019 na budově C od 13:10 hodin v učebně jazyků.

Zapsala: Hana Kuříková


Zápis z  6. schůzky Žákovského parlamentu z 20. února  2019

Přítomni: 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.B,7.A,7.B, 8.A, 9.A, 9.B, Mgr.Hana Kuříková

Nepřítomni: D. Kocián, F. Tamáši, N. Svobodová, O. Jiruš, B. Kvíčalová, J. Máslo, V. Gezová, M. Drgáč, P. Křivánková

Program:

  1. Plánované akce.
  2. Diskuse.
  3. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Příští schůzka se bude konat ve středu 20. března 2019 na budově C od 13:10 hodin v učebně jazyků.

Zapsala: Hana Kuříková


Zápis z 5. schůzky Žákovského parlamentu z 23. ledna 2019

Přítomni: 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B,7.A,7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B, Mgr. Hana Kuříková

Nepřítomni: P. Šmíd, P. Křivánková

Hosté: Mgr. Jaroslav Sogel

Program:

  1. Plánované akce.
  2. Diskuse.
  3. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Příští schůzka se bude konat ve středu 20. února 2019 na budově C od 13:10 hodin v učebně jazyků.

Zapsala: Hana Kuříková


Zápis ze 4. schůzky Žákovského parlamentu konané 12. prosince 2018

Přítomni:  4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 9.A, 9.B, Mgr. Hana Kuříková

Nepřítomni: V. Gezová, P. Šmíd, D. Drgáč

Program:

  1. Vánoční posezení.
  2. Vánoční jarmark.
  3. Diskuse.
  4. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Příští schůzka se bude konat 23. ledna 2019 na budově C od 13:10 hodin v učebně jazyků na budově C.

Zapsala: Hana Kuříková


Zápis z 3. schůzky Žákovského parlamentu z 14. listopadu 2018

Přítomni: 4.A, 5.A, 5.B, 5.C, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B, Mgr. Hana Kuříková

Nepřítomni: Jánošíková, Hlaváček, Svrčková, Tomáši, Morávková, J. Máslo, Kvíčalová

Hosté: Mgr. Jaroslav Sogel

Program:

  1. Losování výherců sběrové soutěže.
  2. Diskuse.
  3. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Příští schůzka se bude konat ve středu 12. prosince 2018 na budově C od 13:10 hodin v kuchyňce.

Zapsala: Hana Kuříková


Zápis z 2. schůzky Žákovského parlamentu ze 17. října 2018

Přítomni: 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B,7.A,7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B, Mgr. Hana Kuříková

Nepřítomni: J. Soukup, N. Svobodová, D. Stehno

Hosté: Mgr. Jaroslav Sogel

Program:

  1. Volba členů do jednotlivých funkcí.
  2. Plánované akce.
  3. Diskuse.
  4. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Příští schůzka se bude konat ve středu 14. listopadu 2018 na budově C od 13:10 hodin v učebně jazyků.

Zapsala: Hana Kuříková


Zápis 1. schůzky Žákovského parlamentu z 19. září 2018

Přítomni: 4.A, 4.B,5.A, 5.B,5.C, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 9.A, Mgr. Hana Kuříková

Nepřítomni: B. Kvíčalová, J. Máslo

Hosté: Mgr. Jaroslav Sogel, Mgr. Stanislav Mareček

Program:

  1. Přivítání a vzájemné představení členů žákovského parlamentu.
  2. Projekty a soutěže.
  3. Diskuse.
  4. Závěrečné shrnutí, rozloučení.

Projednané body

Zapsala: Hana Kuříková