Sběr papíru prodloužen do 25. dubna!

23. 04. 2018

Sběrová akce dnes končí!

Základní škola Karla Klíče Hostinné ve spolupráci se žákovským parlamentem při ZŠ vyhlašuje ke Dni Země od 16. do 25. dubna 2018 jarní kolo soutěže ve sběru starého papíru a kartonu o ceny ředitele školy. Kontejner na starý papír bude přistaven od pondělí 16. 4. v 8:00 u budovy Červené (nyní Žluté) školy (školní družina a DDM) a odvezen ve středu 25. 4. v 16:00 hodin. Po naplnění bude vždy vyměněn za prázdný. V případě, že přijedete a bude kontejner plný, složte papír u zdi budovy a my ho do dalšího kontejneru narovnáme za Vás! Větší množství papíru lze vozit autem po celý den včetně víkendu přímo do kontejneru, menší potom nosit do šaten na budovy pro 1. a 2. stupeň ZŠ. Lísteček se zváženým množstvím papíru, opatřený podpisem rodičů předají žáci svému třídnímu učiteli. Soutěžíme v kategorii jednotlivců i tříd. Třídy soutěží i se svým třídním učitelem a asistentkou. Ceny obdrží tři nejlepší kolektivy na 1. a 2. stupni ZŠ a prvních dvacet jednotlivců. Kromě sedmnácti pěkných věcných cen (např. vstupenky do Aquaparku Špindlerův Mlýn) je hlavní cenou v kategorii jednotlivců dárkový poukaz na hodinový vyhlídkový let horkovzdušným balonem pro dvě osoby v ceně cca 5000,- Kč a dvě letenky na vyhlídkový let letadlem z letiště ve Vrchlabí. První tři ceny se losují ze všech sběračů, kteří přinesli alespoň 100 kg papíru a kartonu.

„Začni sbírat papír už teď, ať balon nebo letadlo neodletí bez tebe!“

Fotogalerie