Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří na 1. a 2. stupni ZŠ jsou u nás tradičně spojené s burzou středních škol, která se koná 22. listopadu 2018 od 15:00 do 17:00. Na 1. stupni je to při zápisu do 1. tříd, který se v r. 2019 koná 12. a 13. dubna.

Vánoční jarmark

Další příležitosti, kdy naši školu navštívit, jsou např. vánoční jarmark v prosinci či konzultační třídní schůzky (21. 11. 2018 a 24. 4. 2019). Chcete-li nás navštívit i mimo tyto oficiální příležitosti, doporučujeme se na tom s námi předem telefonicky nebo e-mailem domluvit, aby školní výuka nebyla narušována. Při vstupu do školní budovy je nutno nahlásit jméno a příjmení žáka, třídu, kterou navštěvuje a jméno a příjmení zaměstnance školy, za kterým jdete a účel Vaší návštěvy. Obchodní zástupce žádáme, aby si vždy předem sjednali schůzku. Děkujeme za pochopení.