Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří na 1. a 2. stupni ZŠ jsou u nás tradičně spojené s burzou středních škol, která se koná 23. listopadu 2017. Na 1. stupni je to při zápisu do 1. tříd, který se v r. 2018 koná 13. a 14. dubna.

Vánoční jarmark

Další příležitosti, kdy naši školu navštívit, jsou např. vánoční jarmark (14. 12. 2017) či konzultační třídní schůzky (22. 11. 2017 a 25. 4. 2018). Chcete-li nás navštívit i mimo tyto oficiální příležitosti, doporučujeme se na tom s námi předem telefonicky nebo e-mailem domluvit, aby školní výuka nebyla narušována. Při vstupu do školní budovy je nutno nahlásit jméno a příjmení žáka, třídu, kterou navštěvuje a jméno a příjmení zaměstnance školy, za kterým jdete a účel Vaší návštěvy. Obchodní zástupce žádáme, aby si vždy předem sjednali schůzku. Děkujeme za pochopení.