JSME VE FINÁLE McDonald´s CUPU!

17. 05. 2023

   Naše škola se již tradičně zapojila do fotbalového turnaje McDonald´s cup. Okrskových kol se zúčastnily týmy v mladší “A” i starší “B” kategorii. Postup si vybojovali pouze hráči 2. - 3. tříd čili kategorie “A”. Po jediné remíze postoupili do okresního finále.

   V tomto postupovém kole si pro další postu šli velice suverénně. Vyhráli všechny své zápasy.

   V úterý 16. 5. jeli zabojovat o postup do republikového finále na krajské kolo do Trutnova. Zde v pětičlenné skupině opět pouze jednou remizovali. Až do posledního zápasu však museli počkat, zda se postup podaří. Po výhře Rychnova nad Jičínem bylo jasné, že se náš tým podívá na Svátek fotbalu v Uherském Hradišti a zahraje si vysněné finále.

   Všechna 3 kola byl úžasný zážitek a parádní podívaná a někdy trošku nervičky. Všem hráčům patří velký dík.

   Za celou školu bych chtěla všem našim fotbalistům, a zároveň i jejich rodičům, kteří je velmi podporují, poděkovat za skvělou reprezentaci školy i města  a popřát jim hodně úspěchů a vstřelených gólů ve finálovém turnaji.

Dobiášová Michaela

 

Fotogalerie