Zápis do prvních tříd 2018

14. 04. 2018

V pátek 13. 4. a v sobotu 14. 4. proběhl slavnostní zápis do dvou budoucích prvních tříd na Základní škole Karla Klíče Hostinné. Děti a jejich rodiče přivítaly vyzdobené prostory školy a žáci v maskách pohádkových bytostí a zvířat. Učebna hudební výchovy se proměnila v hernu. Zápis se uskutečnil v pátek ve čtyřech a v sobotu ve dvou učebnách. Chutné občerstvení pro pedagogy a žáky školy zajistila školní jídelna gymnázia. Vedoucí zápisu byla letos p. učitelka Mánková. Škola pořídila dětem na památku fotografie, natáčení pro KT Hostinné obstaral p. Junek a focení do Deníku J. Jenšovský. Malou komplikací byla páteční bouřka s deštěm, která se přihnala kolem půl páté odpoledne. Naštěstí vydržela elektrická i počítačová síť a zápis tak mohl pokračovat dál. Celkem se za oba dny dostavilo 71 dětí se svými rodiči. Většina z nich podala u zápisu velmi dobrý a nebojácný výkon a nic jim nebrání v další školní docházce. Zápisy a řízení o odkladech budou probíhat do konce dubna, proto nelze ještě jejich statistiku uzavřít. Fotografie ze zápisu si již můžete prohlédnout na webu základní školy www.zskkho.cz.

Zapsal J. Sogel, ředitel ZŠ

Fotogalerie